Kurtka Alpinecrown Mens Ski Jacket Revolution

Redakcja

17 listopada, 2023

Jazda na nartach, czy też na desce snowboardowej sprawiać może ogrom przyjemności. Aby móc jednak z przyjemnością podchodzić do uprawiania tych zimowych dyscyplin sportowych, trzeba się należycie przygotować. Nie tylko, jeżeli chodzi o sprzęt dopasowany do danej osoby, czy też zdobycie odpowiednich umiejętności. Potrzebne jest także odpowiednie ubranie, w tym koniecznie odpowiednia kurtka zimowa.

Zabezpieczenie przed zimnem

Kurtka Alpinecrown Mens Ski Jacket Revolution to – jak sama nazwa wskazuje – okrycie wierzchnie dla mężczyzn, polecane przez wielu użytkowników. Zimowe dyscypliny sportowe dają pozytywnego „kopa” energetycznego. Trzeba jednak zabezpieczyć się przed zimnem, aby faktycznie móc cieszyć się z tego, co będzie dziać się na stoku.

Kurtka Alpinecrown Mens Ski Jacket Revolution to materiały wysokiej jakości, na całej długości zapinana na zamek. Przy rękawach nie brakuje specjalnych rzepów, jak również zatrzasków magnetycznych. Z przodu kurtki znaleźć można cztery kieszenie. Pozwoli to na schowanie podręcznych rzeczy. Nie można pominąć ciepłego kaptura. Czapka jest dobra i zapewnia ogrom ciepła. Jeszcze większą ilość ciepła zapewni jednak kaptur, który jest odpinany. Jeżeli ktoś jednak uzna, że on mu przeszkadza. Zamki są wodoodporne. Ważne są również takie parametry, jak:

  • oddychalność (mm) – 10 000 g/m2/24h,
  • wodoszczelność (mm) – 10 000 mm H2O.

Kurtka oferowana jest w różnych rozmiarach. Żaden mężczyzna nie będzie miał problemu z tym, aby znaleźć dla siebie właściwie okrycie wierzchnie.

Polecane: